| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva vreme m-a plăcut un băiat şi eu nu îl plăceam şi îl țineam în friendzone. Acum cică nu mă mai place chiar dacă încă zâmbeşte când mă vede. În finehappy. Şi de când a început şcoala visez foarte des acelaşi lucru: că mă îmbrățişează sau că vreau eu s-o facă. laughing Ce înseamnă asta? laughing Fundă! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca-ti lipseste atentia cu care te obisnuise si te gandesti la el de ai ajuns sa-l visezi des.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal sa nu te mai placa daca nu l-ai incurajat cu nimic. Asa va bateti joc de sentimentele baietilor si cand nu va mai dau atentie regretati dupa ei.

| RAY a răspuns:

Cand nu ai un anumit lucru il doresti din nou, e ceva uman, normal

| LoveSleep a răspuns:

Cu cine s-o facă?

| OldSoul a răspuns:

Ca nu trebuie sa mai tii de acum inainte baietii in friendzone, ca dupa vine karma si te loveste-n plin.

| DanFunie a răspuns:

Te-ai indragostit ce sa mai, dar daca el nu te mai iubeste, apai, situatia e nasoala big grin

| Nistor_Irina_1974 a răspuns:

Înseamnă că îți place de el.