| PaulB a întrebat:

Ajutati-ma! nu stiu ce am facut si acum toate video-urile din pc se deschid prin Media Player! Pana acum se deschideau prin VLC.
Cum sa fac sa se deschida iar video-urile prin VLC? plss help, dau

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Pai la un video dai click dreapta pe el open VCL si dupa un timp toate se deschid in VCL

| ceco a răspuns:

Dai pe fisier properties/opens with si selectezi vlc apoi toate se vor deschide cu vlc

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Inainte sa citesc toata intrebarea am crezut ca toate videoclipurile care le ai in PC sunt pe youtube laughingrolling on the floor Ce idioata sunt laughingrolling on the floor