| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani jumate si am nevoie urgenta de bani, pentru niste analize si ma gandeam ca pe timpul verii sa fac ceva folositor si sa castig niste banuti. Ce credeti ca as putea face? ce-mi sugerati?
Multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa devii reprezentant la o firma gen Avon, Orfline, Lady`s. Dar, iti recomand Lady`s pentru ca e mai bine platita. Te poti angaja de la 14 ani in sus, deoarece ai nevoie sa arati un buletin atunci cand vine comanda.
O zi buna!