| Anna_8997 a întrebat:

Am antivirusul advira ( acela cu umbreluta) dau funda cui ma poate invata sa scaot virusii. Help pls :*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in fereastra de comanda si dai sa scaneze. Dupa ce se termina scanarea iti spune daca a gasit virusi si pe care i-a gasit i-a pus in carantina. Te duci in Quarantine si ii stergi de acolo. Succes si numai bine!

| Anna_8997 explică:

Msc, eram avira, scuze ca am gresit

| cristi2233223 a răspuns:

Dezinstaleazal avira si instaleaza avast varianta gratuita, este suficientwinking