| danielrazvan a întrebat:

as vrea sa stiu si eu,, cum putem sa schimbam imaginea, iconitelor din taskbar... va intreb asta pentru, ca de fapt imaginii-le,, (asa cum se arata ele,,, sunt bine alese) dar este ceva de ex, antivirusul care il am eu, avira, poate stie cineva cand este in taskbar este c-a o umbreluta. deschisa de culoare rosie, eee,, acum este aceeasi umbreluta de culoare rosie. deschisa dar are o forma ciudata mai repede este diforma! adica nu mai este c-a la inceput... sa se vad bine umbreluta. sau difuzorul de la reglare volum din taskbar,,, nu se mai vede foarte bine...au distorsiuni de imagine... ele exista dar au aceste distorsiuni de imagine,, este drept ca am umbalt pe la setari si nu mai stiu sa revin inapoi...
ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi... pe unde sa intru si sa umblu/?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu e greu daca iti schimbi tema crede-ma ca merge sau ia-ti un editor de imagini