| Ionut_8418 a întrebat:

Am avut o relatie care s-a terminat acum doi ani. Am iubit-o enorm pe fata aceea, dar nu s-a mai putut, era mai mare decat mine, nu a mai fost sa fie. De atunci am tot incercat sa imi fac relatii, si am reusit. Ce n-am reusit e sa tin la persoana respectiva. Acum dupa ceva timp imi doresc din nou sa am o relatie de durata, simt ca trebuie sa primesc, si sa dau afectiune. Parca pur si simplu nu mai am timp sa gasesc pe cineva, Cunosc fete care arata bine, cu care mai vorbesc, le propun sa iesim la o cafea, dar nu iesim, si amanam asa. poate maine... Stau si ma gandesc la cate o fata, cate am face imperuna daca ar fi a mea.

Aveti si voi acelasi sentiment? Nu aveti timp de o relatie, sau pur si simplu ce se intampla?

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihaela_5389 a răspuns:

Frate sincer gasesteti una pe placul tauwinking! daca stai asa, ca ne vedem maine, poimane, raspoimane, nu te m`ai vezi nikiodata! intalneste`te! vezi daca este pe placul tau:X! si gaataa:X! cei asa de greu?straight facesucceS!:*, tea pupat MihaElA; x!