| Danyyloop a întrebat:

Buna tpu...am driverul de sunet REALTEK HD AUDIO si nu mi se mai aude in swbofer, nu stiu ce are! Am reinstalat driverul si tot degeaba! Help... fundă! :*

1 răspuns:
| GabiTanase a răspuns:

Incearca sa schimbi windowsu.iar daca nici asa nu merg verifica placa audio poate e stricata.sau poate nu ai pus driveru care trebuie.pe net gasesti in program 3dp Chip si iti scoate driverele pentru ce ai nevoie tu in pc..iti citeste seria din componente.Bafta!