| dendendenis a întrebat:

Sall.Mi-am reinstalat windows-ul si mi-am instalat si driverul pentru sunet Realtek dar nu merge.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Driver Genius Professional instaleaza-l si dai o scanare. Este un program foarte bun(asa am facut un laptop fara drivere).
Si stiu ca pare penibil dar verifica si cablurile in spate ca si alea pot fi, verifica si sunetul din pc (poate e pe mute). Cu placere si lasa funda daca e de ajutor. big grin

| adych a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer si apoi Driver manager din lista si acolo iti apare o lista cu toate componentele din calculator. Cauti acolo placa de sunet dai dblu click pe ea si iti apare o fereastra acolo selectezi driver si dai update si iti cauta singur driverul potrivit. Sper sa iti fie de ajutor. Bye big grin