| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am și eu o întrebare.
Am un card de credit la BRD pentru alocație și acum nu mai primesc niciun ban pe el și întrebarea mea e : dacă țin contul deschis la ei la banca, sunt nevoita sa plătesc ceva ca țin contul acolo dacă nu mai am bani pe el? Știu ca dacă ai banii pe el îl opresc de acolo, dar neavând, cum se procedează?
Mulțumesc frumos.
Ofer fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când o sa vrei să-l închizi va trebui sa plătești mai mult. E un fel de chirie, nu-mi vine cuvântul potrivit, dar în orice caz, când vei vrea să-l închizi va trebui sa plătești pe perioada cat a fost gol. Mai bine îl închizi de acum și te scutești de niște bani.

| 69Adriana69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai și dacă ma angajez sau ceva în genu și primesc iar bani pe el, îmi va lua din aceia sau va trebuii sa plătesc?

| JustStitch a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi, o data ce-ti v-a intra si banutii, banca iti v-a opri doar acel comision de administrare de cont