| Tattiana a întrebat:

TPU! Am nevoie de argumente sa imi conving prietenul (care are o varsta deja) ca nu ma va pierde daca nu ne casatorim urgent. Lui ii este frica ca il voi parasi, de aceea vrea sa ne casatorim cat mai repede. Vs multumesc anticipat kiss

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Argumentele numai tu le stii si i le poti spune.Din viata ta. Daca folosesti ce ti-am spune noi, ar insemna sa-l minti.Iar minciuna are picioare scurte.

| William a răspuns:

Spune-i ca daca vrei sa il parasesti, il parasesti si daca sunteti casatoriti.