| Fundă25 a întrebat:

TPU! Am nevoie de putin ajutor. La Facebook, primesc niste raspunsuri la intrebari. De exemplu, sa luam o fata pe nume Cristina Maria. Are ca intrebare "Crezi ca Cristina Maria este o prietena buna?" si la raspuns "Dalove struck. Normal. Doar e prietena mea.". Si ii apare ca ea a dat acest raspuns.
Vreau sa spun ca de la un timp, pe Facebook, primesc raspunsuri la intrebari de parca le-as fi dat eu, ceea ce eu nu am facut. De ce?
Si ce as putea sa fac pentru ca totul sa revina la normal?

Mersi.:*

2 răspunsuri:
| RainUmbrella a răspuns:

Nu e nimic anormal probabil acea persoana se juca : adevar sau provocare, un adevar incomod si multe altele! Funda?

| continutfragil a răspuns:

Nu se poate straight face...Asa se intampla la toti.Am vazut asta si pe profilul meu dar si pe profilurile prietenilor mei.