| Larisaaaa a întrebat:

Ce site de 2 bani. Prima data cand am aflat de el eram foarte fericita... dar acum mi-am schimbat parerea de tot
Cand pun o intrebare la care chiar am nevoie de ajutor...primesc 1 raspuns de abia peste o ora oh go on si cand cineva pune intrebari stupide si fara sens primeste imediat vreo 5 raspunsuri.
Stiu ca nu o sa-mi dati dreptate dar asa e happy Numai la intrebari tampite stiti sa raspundeti dar la cei care chiar au nevoie de un raspuns pentru al ajuta treceti peste oh go on

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Se spune sa nu judeci ca sa nu fii judecat.
Iar tu ai catalogat site-ul TPU drept un site de 2 bani.Sunt cei 2 bani pe care nu ii da Flav pe tine, pentru ca nu meriti o asemenea investitie.Si nici eu nu-i pot da!
Exista aici useri care stau ore in sir,zilnic,in fata calculatorului,doar ca sa raspunda miilor de intrebari care va framanta pe voi si o fac voluntar si cu bucurie.
Tu vii aici si ne judeci fara nici o urma de buna crestere,cu pretentii de a ti se vorbi si frumos.
Multe ti-as mai spune,dar mi-e teama ca n-ai inteles nimic nici din cat ti-am spus.
Daca vrei sa fii ajutata,invata sa astepti,eventual sa repostezi,sa insisti si sa nu consideri site-ul drept bunul tau personal, jucaria ta, care trebuie sa te asculte si sa ti se supuna doar tie.
Exista peste 268.000 de useri si au fost date peste 5 milioane de raspunsuri, la peste 1 milion de intrebari.
Mai gandeste-te inainte sa judeci si sa acuzi.

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

@Larisaaaa - nu dau 2 bani pe tine, ca nu-i am. Nu-ti place, esti libera, ca o Colibri.

| Larisaaaa explică (pentru Flav):

Te doare?
Mi-am spus parerea da?
Si chiar nu trebuia sa dai un raspuns atat de prost happy daca se putea nu trebuia sa dai deloc laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ca veni vorba, Larisaaaa draga, tu cam cate raspunsuri ai oferit celor care intr-adevar aveau nevoie de ajutor?

Felicitarile mele, domnului angel74dm happy

| angel74dm a răspuns:

La fiecare întrebare care ai pus-o ai primit între unu şi douăzeci şi trei de răspunsuri, nu-ţi ajunge? Şi normal că primeşti răspunsurile târziu, dacă doar aşa întrebări ştii să pui. Nimeni (de pe site) nu se uita la Nini în momentul ăla, nu toţi suntem din Braşov pentru a ştii care-i cea mai bună pizzerie de-acolo, puţină lume s-a pătat cu rodie probabil, iar la restul ţi s-a răspuns destul de bine... De ce eşti frustrată?

| Larisaaaa explică (pentru angel74dm):

Cica nimeni de pe site nu se uita la nici un momentul ala dar am primit mai multe raspunsuri ca la alte intrebari.
Si daca nu sunteti toti din brasov...cei care sunt puteau macar sa dea un raspuns ...deci tot eu am dreptate
si vreau mai multe raspunsuri,nu una singura ca sa aflu mai multe pareri, una singura nu ma ajuta cu nimic happy
de exemplu acum primesc mai multe raspunsuri si nici nu stiu de ce, nici nu am intrebat nimic si cand pun o intrebare nu raspunde nimeni

| angel74dm a răspuns (pentru Larisaaaa):

Ai primit doar două răspunsuri la întrebarea cu Nini, nicidecum mai multe ca la celelalte întrebări, dintre care doar unul bun (cred). Pe al doilea l-ai ignorat (puteai să-i scrii "Mersi, am rezolvat") iar la primul, cel care ţi-a scris că melodia era No Importa i-ai dat o grămadă de funde. La întrebarea cu religiile ai 23 de răspunsuri, semnificant mai multe decât cele două... La aceasta ai 15, dintre care 14 sunt mustrări ale utilizatorilor serioşi, cum dealtfel trebuia să se întâmple, când faci site-ul de doi bani. Deci, cum subliniam adineauri, nu fi frustrată şi nu te mira dacă utilizatorii nu-ţi răspund în timp util, mulţi dintre ei intră prima dată la profilul tău înainte de a-ţi răspunde şi, văzând cam în ce sferă se învârt întrebările tale, se tot duc... ca să zic aşa.

| Larisaaaa explică (pentru angel74dm):

Nu am scris la intrebare ca dau funda cine scrie cum se numeste melodia da?
si asta "ca am 15 raspunsuri" cum am scris si mai sus,nu am pus nici o intrebare, mi-am dat cu parerea nu am zis nimanui sa-mi raspunda nici nu am nevoie de raspunsurile voastre dar... oh go on asta e, oricum multumesc...
si nu inteleg care e treaba voastra, MI-AM ZIS CU PAREREA de ce sariti asa pe mine acum?
trebuie sa scriu de 10 ori...
"mulţi dintre ei intră prima dată la profilul tău înainte de a-ţi răspunde şi, văzând cam în ce sferă se învârt întrebările tale, se tot duc... ca să zic aşa. "ok dar ce legatura au celelalte intrebari si cate raspunsuri am primit, daca am primit 2 raspunsuri la o intrebare...sau chiar 1 inseamna ca n-o sa mai primesc deloc raspunsuri
aiurea oricum :-
tineti-va pareriile pentru voi ca si asa nu ma intereseaza. happy

| angel74dm a răspuns (pentru Larisaaaa):

Tu ai deschis subiectul, şi dacă faci site-ul de 2 bani, e de datoria celorlalţi useri cu bun simţ să ia apărarea acestuia, aşa că de-aia "sărim" pe tine acum... Dacă tăceai, filozoafă rămâneai...

| Zuzzy05 a răspuns:

Hei,nu toti sunt asa. Poate cei care pot si stiu sa te ajute nu ti-au zarit intrebarea sau nu se afla pe site. Oarecum ai dreptate la chestia ca cei cu intrebari non sens primesc rapid multe raspunsuri.Acum asta este,o sa ma uit peste intrebarile tale sa vad daca te pot ajuta cumva, daca stiu. Pa, pa kiss!

| Азбука a răspuns:

Daca si voi, ca si multi altii poate ati intrebat "de ce-s ochii mei albastri" si "ghici ce am mancat aseara", mi se pare normal sa nu prea vi se raspunda.

| Larisaaaa explică (pentru Азбука):

Nu am pus intrebari de genu

| AliceIDK a răspuns:

Hei, poate unii nu stiu sa iti raspunda la intrebare, poate intrebarea e prea-prea. Depindethinking ...Am pus o intrebare "ce faci chiar acum? " si am primit 32 de raspunsuri. Intrebarea, dupa cum observi, uneori, daca nu are chiar un subiect prea-prea, uneori trebuie' sa fie lunga, alteori, scurta de 5 cuvinte. Intelegi?! Sigur ca da! Sunt si unele intrebari patetice/fara inteles cateodata, dar asta e! Fiecare cu gandul lui!

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Stiu! E nasol,(aproape)toţi sunt analfabeti nu ştiu să işi faca temele.Nu stiu sa îşi faca copuneri nu respecta deloc regulamentul! Păcat ca sunt inca junior fiindca i-as raporta eu pe toţi ăştia care au facut TPU să devina principala sursa de a face temele!

Răspuns utilizator avertizat
| Larisaaaa explică:

Da, asa e...
am pus de 3 ori o intrebare si degeaba laughing de fiecare data primeam cate un raspuns si atat laughing

| Larisaaaa explică:

La ce sa dau funde daca primesc un singur raspuns... dau funda si lui macar mi-a raspuns

Zuzzy05 ...mersi :* acum am vazut ca ai primit stupid si nefolositor...nu eu ti-am dat pentru ca sunt junior big grin

| Zuzzy05 a răspuns (pentru Larisaaaa):

Stai linistita, nu e nimic... daca asa i s-a parut cuiva raspunsul meu, asta estelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar asa. poate ca nu-ti merge bine ceasul.eu am pus o intrebare si mi s-a raspuns dupa 6 ore.dar, stii cum se spune- mai bine mai tarziu decat niciodata.si incearca sa dai si tu funde, poate se mai schimba treaba. uite, poti incepe cu mine!