| Iamyougirl a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.M-am pus pe facebook pe invizibil la o persoana, si nu mai stiu sa ma pun pe vizibil...adica stiu dar nu mai imi apar jos la chat setarile si nu stiu ce sa fac...
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vin :D
http://i.imgur.com/I5Km4.jpg

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click pe rotita aceea si apoi din meniu bifeaza ->Conecteaza-ma pe chat.
Vezi print: http://i.imgur.com/meDnz.jpg

| Iamyougirl explică (pentru neluL):

Dar eu nu mai am rotita aceea.Nu stiu daca ai inteles eu -am pus la cineva pe invizibil si fiindca nu mai am rotita aceea cum ii spui tu nu ma mai pot deconcta de pe chat si nici nu ma mai pot pune pe vizibil la persoanele care eram deconectata

| neluL a răspuns (pentru Iamyougirl):

Dar tu ce ai? Poti sa faci un print screen?

| Iamyougirl explică (pentru neluL):

Nu cred...

| Iamyougirl explică (pentru Iamyougirl):

De fapt nu nu pothappy

| neluL a răspuns (pentru Iamyougirl):

CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Daca ai windows 7 mai ai si varianta unui mic program care il ai deja preinstalat ->SNIPPINGTOOL (il cauti in START). Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)
Lasa-mi mesaj privat cu poza daca nu vrei sa o publici pe TPU.

| Iamyougirl explică (pentru neluL):

Ce poza? Prea complicat mai bine o las balta ca nu stiu, nu le am cu astea.MULTUMESC!

| neluL a răspuns (pentru Iamyougirl):

big grin eee hai! Chiar asa?

| Iamyougirl explică (pentru neluL):

Dar nu pricep crying

| Iamyougirl explică (pentru neluL):

Dar nu pricep sad.

| neluL a răspuns (pentru Iamyougirl):

Ti-am explicat mai sus! Sau vin eu repede pana la tine sa-ti fac un print screen happy

| Iamyougirl explică (pentru neluL):

Vino! laughing