| Anda_7264 a întrebat:

Buna TPU Am nevoie de un ajutor.

Acum cateva luni m-am combinat cu un baiat pe care nu l-am iubit el m-a iubit dar eu nu am stiut sa pretuiesc nimic il mai injuram din cand in cand dar el ma ierta de fiecare data pana intr-o zii de vineri cand am inceput sa ne tachinam mai rau.Eu il impingeam il mai injuram putin (prost bou) dar el tacea si nu zicea nimic. Acum vreau sa il castig din nou pentru ca simt ca el este baiatul inimii mele are un suflet bun si este foarte dragut. Vreau sa ii captez atentia sa il atrag mai mult spre mine, iar cand o sa il intreb din nou daca vrea sa fie cu mine sa spuna direct da. Acum vreau sa stiu cum sa ii atrag atentia sa il atrag mai mult spre mine trebuie sa mentionez ca ma comport foarte frumos cu el si chiar il ajut la anumite lucruri. Nu dati raspunsuri de gen Fii tu insuti ca nu va merge va asigur. Multumesc mult.

1 răspuns:
| Ferenin a răspuns:

Pai, nu mai face ce faceai inainte, schimba-te. Cu siguranta isi va da seama. Discutati intre voi, mai decoperiti-va unul in fata celuilalt.