| Teddy12 a întrebat:

Imi place de un baiat.Cum as putea sa-i atrag atentia? Mentionez ca e mai mare ca mine si el e de dupa-amiaza la scoala.Il vad doar joi si vineri.
Fundoi

Răspuns Câştigător
| AnneMarye001 a răspuns:

Buna! ii poti atrage atentie uitandu-te la el dar nu insistent ca sa nu-l speri, cand treci pe langa el zambestei usor si uitate la el,, seducator"(adica la fel ca privirea pe care o are Anna Lesko). Sper ca ti-am fost de folos si acel baiat sa se uite la tine si sa ajunga sa te placa

1 răspuns:
| AnneMarye001 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Daca vrei spune-mi daca ai reusit sa-l cuceresti