| BrianaBrianaBriana a întrebat:

Bună TPU,am o întrebare,am auzit de una prințesa Diana,cine e aia și ce face sau niște detalii despre ea,scuza-ți categoria, FUNDĂ

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am si eu o intrebare: chiar nu stii de existenta lui Google?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Printesa Diana, a fost sotia lui Charles, mostenitorul tronului Angliei. A murit in 1997 intr un accident de masina.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru suntserios):

Ei na, oricum s-ar pronunta, nu conteaza, este vorba despre aceeasi persoana.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Prinţesa Diana de Wales a fost începând cu 1982 soţia prinţului Charles(fiul prinţului Philip şi a reginei Regatului Unit: Eisabeta a II-a.) Cunoscută pentru bunătatea şi frumuseţea ei. A murit în 1997 la vârsta de 36 de ani. Prea multe nu făcea. Are doi copii: William şi Harry. Will e căsătorit şi are cu Kate un băiat.
Mai multe afli cu google.ro.
Pe curând!

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poate vrei sa zici de printesa Daiana, nu?

| suntserios a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Aoleu... e Diana toata ziua, ca in engleza se prununta Daiana e cu totul alta treaba, daca nu stiai in limba engleza nu se scrie cum se aude si nici nu se pronunta cum se scrie.

| LoriLoL a răspuns:

''cine e aia''? de parca ai vorbi de o oarecare

| BrianaBrianaBriana explică (pentru LoriLoL):

Pentru mine e o proastă

| LoriLoL a răspuns (pentru BrianaBrianaBriana):

Daca ea e proasta, nu mi-as dori sa stiu cine esti tu!

| Scorpiel a răspuns:

Printesa Diana e bine merci...moarta din anul 1997 luna August...