| Bibi_1717 a întrebat:

Buna tpu...Am o intrebare. Astazi am incarcat un videoclip pe yotube, dar cand sa il vizionez spune ca nu merge (videoclipul este facut cu Movie Maker)...Si nu gasesc motivul pentru care nu mergesad Puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Danyel_1914 a răspuns:

Cred ca nu merge datorita formatului pe care il are.stii ca scrie acolo ce format sa fie

| Danyel_1914 a răspuns:

Nu stiu asta foloseste alt program pentru a face videoclipuri
ear unu parca slidesow nu stiu exact dar stiu ca cu ala fac eu si le poti posta pe youtube

| Bibi_1717 explică:

Si cum pot sa schimb formatul?