| SweetXoxo a întrebat:

Am o problema cu,,Windows movie maker"... Eu de curand mi-am reinstalat windows-ul, iar inainte sa fac asta, am facut multe videoclipuri in acest program. Acum dupa ce termin videoclipul, ii dau,,Save to my computer", apoi next si imi apare,, Movie Setting"...Dau pe,, Other settinghis" si apoi merchez,, High quality video" [P.s:Am incercat sa marchez si alte variante, dar am aceeasi problema].
In cele din urma dau,, Next" si il las sa se salveze... Dupa ce s-a salvat, mi se deschide videoclipul cu B.S Player si cand il vizionez imi apare sus :,, Acesta versiune B.S player este pentru utilizare necomerciala si personala. Nu o puteti folosi in nici un tip de activitate comerciala."...
Imi puteti explica ce se intampla? Am de facut un videoclip cu Austia pentru scoala ...Este urgent fiindca nu mai am mult timp!
Nu pot sa il gasesc in calculator sau sa il pun pe stick, CD, etc.
Help! Dau o FUNDA maree love struck!
happy

Răspuns Câştigător
| SME a răspuns:

Pai este din cauza bs player-ului
incearca cu windows media player
winamp etc si vezi daca mai apare asa happy