| smile4u a întrebat:

Am o intrebare: Cum as putea devenii mai populara? Adica eu sunt genul de persoana mai retrasa, mai timida si as vrea sa nu mai fiu asa, sa-mi fac mai multi prieteni, sa fiu mai cunoscuta, sa am cu cine sa vorbesc, puteti sa imi dati niste sfaturi va rog? (fara chestii de genu fusta scurta, decolteu etc pentru ca nu e cazul) Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai bine sa ramai asa dar sa-ti faci putine prietene/i. Deoarece lumea e destul de nesimtita cu 2 fete si risti sa ajungi intr-o buna zi pe mana unui violator sau sa suferi din cauza unui tip fara educatie parinteasca. Oricum omul cu valoare e cel care nu se da mare si are suflet bun tine minte asta.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! fii tu insuti, un om posac nu poate devenii popular peste noapte, iar asta se vede automat, vei fi penibil/a