| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare.
Deci ma cunosc cu un baiat de mai multi ani, vara asta cand ne-am reintalnit mi-a zis sa ii dau snapul.Eu i l-am dat iar am inceput sa facem zile.La inceput nu deschidea snapurile dar dupa o perioada le deschidea mereu.Acum nu a deschis primele doua snapuri dar le-a deschis pe celelalte. Aveti idee de ce face asa? Tin sa mentionez ca el mereu sta pe snap. Si mai e ceva.Am trimis odata un snap cu nori si el l-a revazut.Ma gandesc ca nu avea de ce sa revada snapul ala pentru ca erau doar niste nori.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am idee de ce face asta. E cu capul în nori.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar nu îți spune inima? Sau vrei ca cineva să îți contrazică gândurile?
Nu ești o prioritate pentru el. Nu te place, așa cum il placi tu. Când cineva iubeste, mai degrabă, reciteste la infinit mesajele, nu le omite intentionat.

"vara asta cand ne am reintalnit vara asta mi-a zis sa ii dau snap ul."

Poate, din plictiseală.

| Emma18P a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu scriu nimic in snap urile pe care i le trimit.E doar pentru zile

| Hammurabi a răspuns:

"mi-a zis să-i dau snapul" nu înseamnă că te-a cerut în căsătorie...
Face omul ce-i trece prin cap, ce contează?