| aurelgabriel a întrebat:

Am o intrebare la care nu gasesc un raspuns clar.Lucrez in zona industrialia iar noi cei de acolo purtam saboti albi ortopedici atat femeile cat si barbatii.

Nu inteleg de ce emana un miros oribil atat la femei cat si la barbati indiferent ca sunt albi sau negrii, chiar daca dupa un timp ii speli, din nou aceeasi poveste.Ideea este ca miroase mai urat decat pantofii obisnuiti din viata de zi cu zi. Daca imi puteti spune dumneavoastra, v-as fi recunoscator.
P.S.

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Explicația e simplă, nu sunt din piele naturală!