| CoCoundervibe26 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat din Iubiri Secrete? ...de curiozitate happy pup

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Radu sau Madalin.
Nu m-am mai uitat de mult la serial.
Ai tai care sunt?

PS:Ultima data cand m-am uitat eu la serial a fost acum un an, cred ca sau schimbat multe.

| CoCoundervibe26 explică (pentru CannbalCorpse):

Mie imi place de Radu si Sorin foarte mult. S.au schimbat multe, acum Radu s.a indragostit cu adevarat si incearca sa.si castige iubirea, ceva ciudat la el happy

| CannbalCorpse a răspuns (pentru CoCoundervibe26):

Hmm, chiar e foarte ciudat.Eu il stiam de cand era cu fata aia care profita de el, ea mai era intr.o relatie si cu Madalin.

| CoCoundervibe26 explică (pentru CannbalCorpse):

Important e ca Radu ne amuza mereu cu felul sau de a fi. big grin

| mirunik2you a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de Radu, dar si de baiatul lui.