| gellalbie4ever a întrebat:

Bună TPU
Am o întrebare pentru cei din București sau care ați mai dat prin în București în perioada aceasta a grevei.
am ieșit din grevă?
DACĂ NU:
ce autobuze, tramvaie, metrouri, taxiuri, troleibuze ați văzut/știți că circulă?
( Vă rog scrieți în amănunțit)
Numele transporturilor & Numerele & modificările aduse traseelor

( dacă nu am ieșit din grevă încă, vă rog eu frumos să dați mai departe sau să puneți întrebarea ca fiind căutată pentru ai ajuta și pe alții, mulțumesc mult!)

3 răspunsuri:
| Cehoslovacia a răspuns:

69,90,25 si 8 astea circula sigur.
, dar vin foarte greu mai ales cele 2 tramvaie.

| gellalbie4ever explică (pentru Cehoslovacia):

Tramvaie toate?

| Cehoslovacia a răspuns (pentru gellalbie4ever):

Nu primele 2 troleu, ultimele 2 tramvai, autobuze doar 1 am vazut, dar nu stiu care era dintre 168, 268, 368 sau 668 ca n am vazut.