| Cocacolla a întrebat:

Am o intrebare! Vara aceasta este prima data cand zbor cu avionul. Vreau sa merg in Insulele Bermude in vizita la sora'mea. Mi-am facut pasaportul si tot. Dar problema este ca din londra trebuie sa ma duc in alt aeroport.stie careva cum fac sa nu ma pierd.si p. s. cum este zborul cu avionul:X dau funda la cel mai bun raspund. Multumesc.

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Cu avionul este ffff frumos Ia si tu un taxi si nu te vei pierde