| DeeaDede1010 a întrebat:

Am o mica problema.De fiecare data cand vreau sa strang niste bani...ii gaseste fratemiu sau maicamea.Imi puteti spune niste locuri unde sa ascund banii, dar fara "sub perna, sub canapea etc. "? Va rog mult, ofer Funda!

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă am ști cum arată casa ta poate că ne-ar fi ușor. Numai tu ești cel care poate să știe pe unde NU se uită ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i în buzunarul din interiorul gecii, n-o să-i găsească ( sper să ai ).

| zaratu a răspuns:

Iti cumperi o pusculita si cand te umple o spargi

| SUDSteaua1947 a răspuns:

In primul rand ca nu mi se pare normal sa ti banii "ascunsi".Ai tai nu trebuie sa-ti ciordeasca baniii.

| Daniels89 a răspuns:

Intr=o carte de matematica, sigur nu se apuca nimeni sa umble in cartile tale

| bebbe97 a răspuns:

Buna foarte simplu ia o bucata de scoci si lipeste de spatele dulapului simplu succes

| FrumoasaFata a răspuns:

In portofel si il pui intre haine sau ii iei cu tine daca poti sta fara sa nu ii cheltui

| LifeIsFine6243 a răspuns:

Deci pentru mine, cand eram in liceu, cea mai buna ascunzatoare a fost in unitatea centrala a pc-ului petnru ca nici draq nu desfacea suruburile sa verifice.

| SmoKilla a răspuns:

Intre carcasa de la telefon si telefon

| grimalkiny a răspuns:

Ii lipesti cu scoci, pe spatele unui dulap.

| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a răspuns:

Pune-i in cartea de matematica sigur nu o deschide nimeni! laughing

| CriStyaN988 a răspuns:

In carti... ceva mai vechi big grin

| omikasperantza123 a răspuns:

Pune-i intr-o carte si pune-ti cartea in biblioteca. (sa fie o carte mai veche care nu o va citii nimeni) eu asa fac.
Sau iti poti pune banii dupa dulap, sau printre haine in dulap ca doar nu-ti umbla maica-ta si acolowinking