| DiidDya a întrebat:

TPUhappy Am o pagina de facebook, numita Lovely Smile, facuta acum 2 zile. Vreau sa cresc sa am mai multi fani si mai multa activitate. Imi puteti da idei de ce as putea pune sa cresc cat mai repede? Pentru cele mai multe si bune idei si multe, Dau Funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| madamada_4847 a răspuns:

1. Ceri like`uri la prieteni
2. Faci publicitate paginilor mai mari si le rogi sa fie reciproca
3. Faci notite
4. pui poze haioase/ fashion
5. Pui melodii
6. Rogi pe oricine iti vine in cale (pe fb)
7. Sa joci jocuri cu fanii, asta pentru a nu pierde nici acei putini fani dar eu ti-as recomanda sa faci jocuri de la cel putin 30 de like-uri
8. Ai incredere in mine =))
Sper ca ti-am fost de folos si ca am fost destul de explicita incat sa merit funda! Succes! Apropo, am si eu o mica pagina, http://www.facebook.com/pages/OnlyYoux/254732654550332 poti sa dai like? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| webkinzworld a răspuns:

Pai ai putea sa le ceri paginilor mai mari publicitate in schimbul catorva like-uri...
Sau tot la pozele paginilor mai mari pune si tu un comment cu Da, Frumos, Haha, asa ca sa te bagi in seama rolling on the floor. P.S. am intrat si ti-am dat like. Funda?