| ywya a întrebat:

ieri am adoptat o pisicuta .....nu stiu din ce motiv da nu isi face nevoile. am pus-o in tavita cu nisip, am dus-o si afara, prin alte locuri in casa nu a facut.mananca e foarte jucausa, nu da semne ca ar fi bolnavioara. sunt ingrijorata pentru ea. sfaturi ceva va rog

Răspuns Câştigător
| AngelWhatt a răspuns:

Nu iti face grij si eu am adoptat acu un an jumate cam asa o pisicuta si eu mam ingrijorat ca nu facea dar pana la urma a facut ea.
Nu te ingrijora o sa faca ea

| ywya explică (pentru AngelWhatt):

Gata a facut in dimineata asta....am cautat pe net si am gasit ca daca nu isi face nevoile pot aparea probleme destul de grave....si imi e asa drag de ea

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Daca mananca si este activa nu trebuie sa iti faci griji. O sa isi faca ea nevoile happy!