| Nicu786 a întrebat:

am o prietena de 2 lui si i-am dat parola mea de la Facebook si ea nu a vrut sa-mi dea parola ei pentru ca nu o mai stia si mai nou si-a luat un telefon nou si a reusit sa se conecteze pe el, credeti ca ma minte si nu vrea sa-mi dea parola ei?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Nu este de mirare că bărbații se plâng că femeile sunt nu știu cum; voi le permiteti sa își bată joc. Cum crezi tu că s-a conectat pe telefonul ăla nou? Bineînțeles că te-a mințit și plus de asta, faptul că i-ai dat parola ta a fost o mare greșeală. Văleu! sad

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

În momente ca astea mă mir că nu am harem.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pai ti-a demonstrat ca te minte.
Si-a luat un telefon nou apoi s-a conectat la Facebook, oare cum?

Mi-e mila de tine, de ce sa-i dai parola ta de la Facebook, nu ai auzit de intimitate?
Doamne, ciudate relatii mai aveti unii din voi.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cere-i iar parola, sa zicem prin absurd ca a uitat o si acum si-a amintit ( mda ).

| leapșa a răspuns:

Trebuia sa faci schimb pe schimb.
Fa-te si tu interesant si schimba-ti parola de pe Facebook, sa vezi daca observa.

| GL757W a răspuns:

Nu este corecta fata de tine