| Componente_Pc_Vand_1983 a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat un Sony xperia L si nu ma pot conecta la retaua wi-fi de acasa, am fost la un vecin si la el merge.Am reusit si cu alt telefon sa ma conectez la mine dar cu al meu, bag parola si cand sa se conecteze imi dispare semnalul si dupa imi apare ca este salvata.

3 răspunsuri:
| adych a răspuns:

Am patit si eu cu al meu, intra in setari si apoi la setari baterie si debifeaza la economizor sa nu dezactiveze wifi cand ai mai putin de 30% din baterie.

| Componente_Pc_Vand_1983 explică (pentru adych):

Am intrat la gestionare alimentare altceva nu am si am dezacticvat acolo wifi si tot nu merge

| Componente_Pc_Vand_1983 explică (pentru Componente_Pc_Vand_1983):

Am rezolvat, telefonul nu avea nimic happy era de la rooter.