| madalina_3699 a întrebat:

Buna TPU am o problema am 58 de kg si 1.57 inaltime vreau sa slabesc am incercat sa vomit dar cand vine varsatura trag degetele repede si se duce inapoi si nu dau nimic afara stiu ca nu e bine dar trebuie sa incerc din nou de 2 ani vreau sa slabesc fac sala am tinut cure de slabire si nimic datimi un sfat va rog trebuie neaparat sa vomit poate voi veti spune ca nu e bine dar trebuie sa vas ganditi si la mine va rog din tot sufletul

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Nu cred ca este o idee buna ceea ce vrei sa faci. Mai bine tii o dieta, iti las eu una care sigur functioneaza daca te tii de ea si anume dieta hiperproteica. Succes!

| kiss100 a răspuns:

Buna faza cu vomitatu nu cred ca e cea mai buna idee si eu am probleme cu greutatea dar nu imi fac griji daca tin o dieta si fac sport totul merge de la sine