| Bestialalori a întrebat:

Buna TPU am o problema ati putea sa ma ajutati? O colega din clasa la mine ma barfeste intruna si nu stiu ce sa ii zic sa ma lase in pace si sa o jignesc putin asa cum ma jignit si ea. Spuneti-mi niste replici care sa o dau pe spate si sa fiu mai tare ca ea. Funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?
Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

| GabytzaDoolce a răspuns:

Cred ca cel mai bine nu ai baga-o in seama, adica stiu ca e greu dar si mia mi se intampla deseori asta, dar daca incerci sa ii zici faze de astea te vei cobori la nivelul ei si ea va crede ca iti pasa tot ce zice ea... Sper ca te-am ajutat... Funda?hee hee fii tare