| alinzz a întrebat:

TPU! Am o problema.Cineva mi-a trimis un e-mail in care era un document Word.Cand il deschid imi apare,, Unable to load graphics conversion filters.Continue with document version? " Incerc sa dau Yes dar se repeta intrebarea.Cum pot sa fac sa vad documentul? Ce trebuie sa descarc/actualizez? Dau funda big grin

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

S-ar putea sa fie salvat intr-o versiune Word mai noua decat cea pe care o ai tu, adica daca e salvat in Word 2010 si tu ai Word 2007 nu il poti deschide.
Trebuie salvat in versiunea ta de Word sau una mai veche.