| laurycyR a întrebat:

Am si eu o problema cu word-ul cand vrau sa deschid un fisier imi scrie Unable to load graphics conversion filter.Continue with document conversion? Indiferent ce ii dau yes sau no tot nu mi deschide fisieru. Ste cineva ce i de facut? Va multumesc

1 răspuns:
| aLy_7407 a răspuns:

Incearca cu click dreapta si dai open with si alegi word-ul. sau reinstalezi tot setu de Microsoft edition :) http://office-2007-service-pack-2.en.softonic.com/ pack asta il am si eu si n-am probleme sper ca ti-am fost de ajutor...scz ca am raspuns asa tarziu :(