| Rockzstar a întrebat:

Bună, mi am reîncărcat cartela acum câteva zile, mi-a mers doar în acea zi și după când porneam datele mobile îmi spunea "conectează te la retea" și nu e prima data când mi se intampla asta, ce pot face?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai dat restart la telefon dupa reincarcare? Daca nu rezolvi mergi direct la compania de telefonie, sa te ajute un angajat.

| Hyperion7 a răspuns:

Ai activat oferta sau ai lăsat doar creditul?
Pentru că dacă nu activezi oferta sau nu primești un mesaj cum că s-a activat oferta, cel mai sigur ai consumat creditul pe internet sau minute.
Daca ți s-a activat oferta, repornește telefonul.