| Rockzstar a întrebat:

Bună TPU! Am reîncărcat cartela cred ca acum o săptămână și ceva și nu merge nici netul, nici sa sun, când activez datele mobile îmi spune "conecteaza-te la retea" și îmi apare semnul ala ca nu am semnal, dar am semnal perfect

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Clar nu mai ai credit. Probabil ai ceva opțiune valabila și când ai incarcat s-a reactivat. Suna la *123# și vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la abonament. E mai avantajos. Plătești câteva sute de lei pe lună, dar ai internet nelimitat și minute cat dorești, nu stai cu teama că se termina creditul.