| Raluu01 a întrebat:

Am o problema grava si sper ca ma puteti ajuta. Mama mea a avut un referat in Word si acum nu mai este.Este doar o pagina. Ea ma acuza pe mine ca l-am stres, dar eu cred ca ea l-a sters din greseala pentru ca acum vreo 2 saptamana l-a tras la imprimanta, iar o pagina nu s-a tras cum trebuie.Eu am sters restul paginilor ca sa o trag doar pe aia.Si cred ca ea a iesit din document si a salvat ce am facut inainte ca eu sa refac paginile. Acum ii trebuie referatul urgent nu mai are nici o copie si pe cel ce la tras la imprimanta l-a predat.Is disperata nu stiu ce sa fac va rog daca stiti vreun program orice.Stiu data la care s-au sters paginile. Va roog mult funda + vot crying

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Din pacate daca a fost salvat un program de recuperare o sa-l gaseasca pe ultimul salvat pentru ca s-a suprascris.Totusi scrie numele fisierului si data la cautare pe my computer poate undeva exista o copie.

| Essence a răspuns:

Daca ai Microsoft 2007, poti recupera documentul.
Dai click sus in staga pe cercul in care se afla cele patru patratele, de langa save. Te duci la Open, cu sageata sau la Save(pentru ca apar aceleasi documente) si alegi de acolo documentul tau : cele care le-ai deschis(la open) si cele care le-ai salvat(la save).

In Microsoft 2003 nu mai stiu daca ai aceasta optiune, pentru ca nu-l mai am de mult.

SUCCES.
take care.

| Raluu01 explică:

Am cautat deja in tot compul nu exista nici o copie si am 2003 crying