| ingeraaas a întrebat:

Am o problema mare mai rar intalnita
acum cativa ani am dat de o trupa. contiuand sa vb cu ei m.am atasat tot mai tare iar acum cand viata a luat o intorsatura neasteptata vreau sa renunt cumva la ei. dar nu pot, pentru ca simt cea ce n.am simtit niciodata pentru cineva, oricat as vrea nu pot.
ma puteti ajuta in leg cu asta? sad dau funda 8

1 răspuns:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Astea trec odata cu inaintarea in varstawinking
si eu cand aveam 12 ani eram obsedata de Animalx
ma certam cu ai mei din cauza lor eram fanatica plangeam cand i vedeam la tv nuam muzica lor o ascultam si alte chestii.
Incearca sa asculti si alt stil de muzica nu trebuie sa renunti definitiv la ei.Cu timpul o sa ti se para o prostie chestia asta crede-ma ti-o spun din propia experienta