| Raz11 a întrebat:

Am o problema si cred ca e de la Windows (Am Windows XP). Nu imi afiseaza literele din limba Chineza si Japoneza. Literele apar ca niste partatele albe. Cum as putea sa le instalez sau sa fac ceva sa le recunoasca Windowsul? Daca am nevoie de niste programe va rog daca ati putea sa-mi dati si un site de unde as putea sa le iau. Dau funda!

1 răspuns:
| ƒαηтαααα a răspuns:

Nu este de la windows daca dai pe google translate si tot asa iti arata inseamna ca este de la ei daca ai in pc inseamna ca nu le'ai salvat tu bine oricum nu este de la windowswinking