| maricel a întrebat:

Am o problema stresanta, imi apar fel de fel de erori, cand instalez programe, imi apare fisiere corupte. Nustiu ce sa mai fac, Am instalat si windowsul, am incercat si cu alt windows, tot asa. Care sa fie buba, de la hdd? Altceva?

2 răspunsuri:
| mirceas a răspuns:

Daca atunci cind ai instalat windows-ul ai formatat partitia nu ar trebui sa-ti apara erori sau ceva de genul asta incearca si varianta asta cu formatarea, ar trebui sa mearga bine calculatorul.

| urbanghost a răspuns:

Incearca sa formatezi HDD inainte de a instala windowsul...