| CrInA222 a întrebat:

Am o problema sper ca ma puteti ajuta in vreun fel:. Am incercat sa intru pe contul meu de pe facebook, dupa ce mi-am scris id si parola am dat conecteaza'te dupa careimi scrie asa: Certificatul de securitate al site-ului nu este inca valabil! Ati incercat sa accesati www.facebook.com, dar serverul a prezentat un certificat care inca nu este valabil... Google Chrome nu vapoate garanta in mod sigur ca dvs. comunicati cu www.facebook.com si nu cu un atacator.Ar trebui sa va asigurati ca ora si fusul orar sunt setate corect pe computerul dumneavoastra. Daca nu sunt, trebui sa corectati orice erori si sa actualizati aceasta pagina. Daca sunt corecte, nu trebuie sa mergeti ma departe.
Avetzi vreo idee cum pot rezolva asta? Va rog cel mai folositor raspuns FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
| Killerman a răspuns:

Pai ai putea sa-ti bagi Internet Explorer 8 si dupa aceea sa incerci din nou logarea pe facebook!

| Varzari_George_1990 a răspuns:

Solutia e sa setezi data si ora la PC/Laptop/Notebook in concordanta cu cea actuala...