| VreauRaspuns2222 a întrebat:

Am o urgenta, daca nu am dat probele la filologie-franceza la Spiru Haret din Tg-Jiu tongue mai am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

Am fost intr-o situatie similara. Eu cred ca exista sanse de transfer...

2 răspunsuri:
| SteveAx a răspuns:

Ai sanse, dar exista doar 2 variante.
1. Daca mai raman locuri in clasa dupa inscriere.
2. Poti merge la alt profil iar dupa o saptamana maxim te transferi acolo.
Ar mai fi varianta cu mediile. Daca ai medii mai mari ca majoritatea se poate face o exceptie, depinde de liceu acum...
Succes!

| VreauRaspuns2222 explică (pentru SteveAx):

Nu de media e vorba, ca am medie dar nu stiu sigur ca o colega a fost la probe si mi-a spus ca nu mai ma pot transfera....asa a inteles ea..deaia nu stiu sigur daca mai am sanse sad

| SteveAx a răspuns (pentru VreauRaspuns2222):

Am fost intr-o situatie similara. Eu cred ca exista sanse de transfer...