| FeraruAndreea a întrebat:

Buna TPU am si eu niste intrebari pentru voi:

1.As dori sa iau lectii de canto in Buzau (pentru ca de acolo sunt)
2.Am acasa un microfon cu fir dar nu mai stiu din pacate de la ce firma este sau alte date ale lui asa ca daca imi puteti spune... el este :are un fel de "bandana" albastra pe care scrie "Power KING" iar in partea de sus nu are partea aceea neagra complet desvelita si este 'imbracata' in un 'capac' de plastic care are n:iste gauri lungi (nu desenate).Asa si vreau sa cant la el dar nu stiu la ce sa il pun sa mearga daca ati putea sa imi spuneti la ce pot sa il pun ar fi super.
3. Puteti sa imi dati niste idei ce sa fac cu prietenele de ziua mea de nastere?(pe unde sa mergem ce sa facem etc.)

Mersi anticipat

P.S. pentru lectiile de canto am 12 ani daca stiti cu o anumita varsta predarea lectiilor

Va pup :***

1 răspuns:
| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Hei! Acesta e site-ul palatului copiilor din Buzau.Eu sunt din Maramures si am facut 5 ani de canto la palatul copiilor.Pe site gasesti telefon si adresa de e-mail, deci te poti interesa.http://www.palatulcopiilorbuzau.ro/
Si eu am microfon cu fir, la mine se leaga la televizor si DVD.Trebuie sa scot mufa de la televizor si sa o pun de la microfon si la DVD la fel...nu stiu cum e al tau
Poti merge cu prietenele la mall, daca aveti cinema puteti sa vedeti un film,la o pizza, sa va luati ceva, o haina, orice,sa va distrati facand cumparaturi,chiar daca nu cheltuiti mult. Puteti merge la un suc in oras,sa discutati sau in parc, la o terasa.
Daca ai unde,le poti aduce acasa la tine, sa va uitati la un film, sa mancati popcorn, sa va jucati. Puteti merge la McDonald's, dar nu e chiar recomandat sa mancati acolo.In fine, puteti merge unde vreti :)