| adinutza_9584 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Acum 3 saptamani am avut ultima infatisare la proces pentru pensie alimentara si custodia fetitei. Mi s-a admis cererea si am citit pe site'ul judecatoriei cum ca mi s-a incredintat fetita si beneficiaza de pensie alimentara. Intrebarea mea e de ce nu mi-a venit inca hotararea prin posta? Stie cineva cat dureaza acest procedeu? va multumesc, funda:X

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Birocraţia e mare, legal în 30 zile, dar s-ar putea să dureze şi ceva mai mult.