| FineBroAndy a întrebat:

Am si eu o intrebare:as vrea sa imi iau placa mai buna ca sa imi9 mearga mai multe jocuri(dar am auzit ca nu trebuie schimbata doar placa ci totul, RAMii, Gh-zii etc.). Daca ar fi sa imi schimb placa si sa imi pun mai multi RAMi si restul...cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| brunetzelu a răspuns:

Salut.Iti recomand niste site-uri pe care poti intra si.ti poti face singur configuratia pc-ului: www.emag.ro, www.pcfun.ro, www.pcgarage.ro, www.cel.ro Sper ca ti.am fost de folos:D

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Cine teo mintit?laughing placa e placa si ramii is ramii etc. daca iti schimbi placa atat doar si cam cea mai ieftina placa si buna e la 1 mil jumate sau 2 mil si cu mai multi rami cam in jurr de 3 milhappy