| Humphrey a întrebat:

As vrea sa-mi schimb Placa Video de ( 64 ) si s-a o inlocuiesc cu alta de 128 sau 256, si rami vreau sa-mi pun am doar 512 mai vreau sa-mi pun 1 GB ram.
Eu am auzit ca placa video ajuta la jocuri, iar rami tot la jocuri... Dar sunt nedumerit si as vrea sa stiu la ce ajuta placa video si rami. Cel care imi spune cel mai concret, fundita!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

IN primul rand cred ca ai o problema mai mare decat faptul ca nu stii ce fac astea doua! Tu cred ca ai slotul de placa baza pe AGP si RAM-ul pe DDR 1...Naspaaaaaaa...tare! Ai sa dai pe ele cat dai pe un comp complet! Sorry si SUCCES!

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mai bine cumpara o plakca de 512 si rami de 1gb, nu stiu dc dar e bine si eu am la fel si imi merge fifa 11 la nebunie. funda plss

| Humphrey explică:

Eu vreau placa video speciala pentru. jocuri happy