| NeoN_7492 a întrebat:

am si eu o intrebare: ce cartela sa imi iau spuneti-mi Vodafone sau cosmote care e mai bun si de ce? Rasp cel mai bun funda!

Răspuns Câştigător
| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Salut iti poti lua cartela Vodafone pentru ca sunt ff multe obtiuni si mai toata lumea are vftonguepuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Cea mai buna este cosmote! Asta si ca are cartela frog cum a spus "supradozadeamor" ca vorbesti nelimitat in retea si ca ai 3000 de minute si 75 de minute in alte retele! Bine mai sunt si alte oferte de cartele si au preturi bune! Iti sugerez cosmote este cea mai bune companie!:*Funtita?!puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyesbig grin

| MO231 a răspuns:

Vodafone pentru ca este mai buna, siu pentru ca sunt pe Vodafone

| little4angel a răspuns:

Vodafonul are acoperire mult mai mare, iar cosmoteul emite niste unde care dauneaza.

| floriilegale a răspuns:

Frog, vorbesti nelimitat in retea, 3000 de min pe cosmote si 75 de min in alte retele