| BiancaBaby a întrebat:

am si eu o intrebare big grin mi-am luat azi antivirusul de la romtelecom dar am si AVG, trebuie sa il dezinstalez pe acesta si dupa sa instalez antivirusul de la romtelecom? urgent love struck dau fundita :* scuze de categorie

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da! Dezinstaleaza AVG si dupa aceea instalezi Norton sau ce ti-au dat cei de la romtelecom.

Inainte de a dezinstala AVG intra in Task Manager la Procese si inchide antivirusul cu click dreapta pe el (AVG) si END PROCESS.
Bafta!

| Mădă0611 a răspuns:

Yeap. Foloseste si asta http://www.avg.com/us-en/utilities ca sa nu ai probleme cu instalarea.