| sweetgirl9 a întrebat:

:* am si eu o intrebare mai delicata. In fiecare luna cand imi vine menstruatia am niste dureri groaznice la ovare/ zona pelviana. Inainte imi trecea daca tineam o sticla cu apa calda in zona dureroasa, dar acum nu mai functioneaza leacul trebuie neaparat sa iau un nurofen forte altfel nu imi trece nici in cateva ore. Si inainte ma durea burta dar acum durerile s-au amplificat si nu stu care ar putea fi cauza. Nu vreau neaparat sa ma indop cu pastile pentru ca am o varsta frageda(14ani) care ar putea fi cauzele durerii insuportabile si cateva leacuri daca stitibig grin sau sfaturi. Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| Dmonik a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa apelezi la serviciile unui medic specialist sau macar sa mergi la medicul de familie sa-i expui problema.
Si inca ceva: posteaza intrebarea la rubrica "Sanatate", altfel risti sa nu primesti raspunsuri.