| alinaina96 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare merita sa-i iau prietenului meu cadou de ziua lui de nastere black suede touch miroase frumos ma poate ajuta cineva

1 răspuns:
| alex0110 a răspuns:

Da. E un cadou foarte bun pentru un baiat. Este bun ca farfum, dar poti sa-i mai iei si altceva, macar inca ceva. Nu neaparat cumparat. U cadou e mai mult apreciat daca e facut de tine. Vezi o floare de origami sau ceva de genul pe youtube. Iti garantez ca asta ii va placea, chiar daca e mic sau putin de lucru. Daca nu e o persoana materiala, va aprecia acest cadou.