| AndruCriistina a întrebat:

am si eu o mica problema cu un baiat.Imi place enorm de mult de el pot spune ca sunt intr-o combinatzie cu acesta.Dar cand este conectat pe facebook sau pe mess nu stiu ce sa ii spun doar ca sa ma bage in seama, el vorbeste cu mine la nu stiu cat timp ( de obicei este ocupat ). Ah si inca un lucru cand vorbesc cu el dupa nu stiu ce sa ii mai zic in afara de ce mai faci. sad
Dati-mi sfaturi. :*

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Nu ai ce vorbi pe internet cu un un om necunoscut de care vrei sa te apropii.Pe net totul e suspect.Fiecare cuvintel. Poate sa fie inteles gresit.Normal ar fi sa va invitati pe internet si atat."Buna! Astazi sunt un pic obosita.De la sala, gimnastica, putin ceiut. Poate ies la o alergare.Ce zici ne prindem la o intrecere"? Etc.Nu are rost sa vorbesti pe mess sau facebook.Cauta sa inviti, sa inviti sau cauta sa fi invitata.Arata ca ai timp, spune-i pe unde umbli, la ce ora ai putea iesi". Vezi daca e interesat de tine.Hai ce dumnezeu.Dca vrei vorbim mai multe=). Ciau!